...
01/17/2016

14. TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri

Büyük Firma dalında S/COM projesi "Yenilikçiliğin Ticarileştirilmesi" ödülünü aldı.

Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) tarafından bu yıl 14.sü düzenlenen TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri, 26 Ocak Salı günü sahiplerini buldu.

14. TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri'nde Nova Medya Güvenlik Platformu (S/COM) ürünümüzle "Büyük Firma" dalında Yenilikçiliğin Ticarileştirilmesi ödülünü kazandık.

Elektronik Sanayi ve Bilgi Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren tüm kuruluşların katıldığı yarışmada kazandığımız ödülü TESİD yetkililerinden Netaş Genel Müdür Yardımcısı Gönül Kamalı aldı. Organizasyonda Siber Güvenlik ekibimizi temsilen İnovasyon Direktörü Rıza Durucasugil ve Kıdemli Müdür Uğur Çağal yer aldılar.

TESİD Ödüllerinin verilmesine 1999 yılında başlandığını ve ödüllerin artık gelenekselleştiğini vurgulayan TESİD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Sıddık Yarman, “TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri’nin önemli bir teşvik unsuru olduğuna inanıyor, tüm katılımcıları kutluyorum.” şeklinde düşüncelerini belirtti.

Etkinlik Sayfası: 

http://www.tesid.org.tr/tsd/ttPage.asp?pageID=226
NOVA Tanıtım Filmi

NETAŞ tarafından geliştirilen “Siber Güvenlik Ürünleri” ve “Pentest Hizmetlerimiz” ile güvendesiniz! Peki nasıl? Tıklayın izleyin...