...
10/07/2016

ISDFS 2016 Sempozyumu

University of Arkansas at Little Rock'ta (UALR) düzenlenen ISDFS 2016 sempozyumuna katıldık.

25-27 Nisan 2016 tarihlerinde “University of Arkansas at Little Rock” tarafından dördüncüsü organize edilen "International Symposium on Digital Forensics and Security (ISDFS 2016)" adlı sempozyuma katıldık.

ABD'de bilgisayar güvenliği üzerine çalışan Türk Bilim adamlarının da toplandığı bu sempozyumda, Siber Güvenlik Çözümleri Kıdemli Müdürü Uğur Çağal, "Essential Tools for both Offensive and Defensive Security" adlı workshop’da VoIP Güvenliği üzerine konuşma yapmıştır.

Sadece endüstriyel ürün ve çözümlerimizle değil aynı zamanda akademik çalışmalarımız ve yayınlarımızla dünya çapında teknolojik yetkinliklerimizi ifade ediyor ve paylaşıyoruz. 

Uluslararası Dijital Bilişim ve Güvenlik üzerine odaklanan bu sempozyumda Nova ürünleri, V-GATE, V-SPY ve MGP hakkında da katılımcılara bilgi verildi.

Ayrıca, Siber Güvenlik Çözümleri Ürün Müdürü Hakan Kılınç ise "A Reputation Based Trust Center Model for Cyber Security" adlı kabul edilmiş makalenin sunumunu gerçekleştirmiştir.

Etkinlik Sayfası:

IEEE Konferans SayfasıNOVA Tanıtım Filmi

NETAŞ tarafından geliştirilen “Siber Güvenlik Ürünleri” ve “Pentest Hizmetlerimiz” ile güvendesiniz! Peki nasıl? Tıklayın izleyin...